Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Lubiatowo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Stargard(Lubiatowo + 19 km)

549 000 zł77 m² 7 129,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Top Oferta Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 71 m2 (całkowita 77m2) ), położony na działce o powierzchni 250 m2 przy ulicy Radości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard(Lubiatowo + 19 km)

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy przy Placu Majdanek w Stargardzie. Na powierzchnię 44 m2 wchodzą w skład: 2 pokoje i kuchnia z meblami, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Śrem

Śrem(Lubiatowo + 10 km)

289 900 zł43,50 m² 6 664,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 43 m w miejscowości Śrem idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,77 m² 7 056,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry :) Zapraszamy na prezentację i do zakupu! Mieszkanie 3 pokoje o pow. 63.77 m2. Lokalizacja Stargard, os. Letnie, ul.Przedwiośnie. Widok z dużego balkonu na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,60 m² 6 152,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 48,6 mkw położony w Śremie przy ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 9/4. W skład mieszkania usytuowanego na 1 piętrze wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł24 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka), położone na IV piętrze bloku na Starym Mieście. Lokal składa się z pokoju z wnęką, małej kuchni z oknem, przedpokoju i łazienki z wc. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 11 Listopada

Łeba(Lubiatowo + 21 km)

450 000 zł40,85 m² 11 015,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycyjną! Mieszkanie 3 pokojowe przy samym centrum Łeby. Sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,60 m² 7 197,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Śremie przy ul. Chłapowskiego 8. Lokal o pow. 59,6mkw, usytuowany na parterze w skład którego wchodzą: pokój dzienny, dwie sypialnie, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Choszczno

Choszczno(Lubiatowo + 25 km)

120 000 zł64,40 m² 1 863,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,4m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły z lat 70-tych xxw w bloku spółdzielczym we wsi odległej 15 km od Choszczna. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Centrum,Stargard(Lubiatowo + 19 km)

369 000 zł41,10 m² 8 978,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - os. Ogrody Łukasiewicza Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubiatowo

Lubiatowo,zachodniopomorskie

65 000 zł40 m² 1 621,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w bloku, bezczynszowe, do remontu

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij